Naše pobočka

Budova sídla v Liberci

Liberec

Rumjancevova 696/3, Liberec

+420 482 710 141

liberec@geometrickeplany.cz

Spolehlivá firma 2012

Kdo jsme

Firma Geometrické plány v.o.s. byla založena v roce 1993 po rozpadu geodetického oddílu při katastrálním úřadu, odkud pochází také jádro zkušených pracovníků. V současné době máme stabilní kolektiv, kde většina pracovníků má VŠ nebo SŠ vzdělání geodetického směru a je u společnosti více než 10 let. Firma disponuje úředním oprávněním pro ověřování výsledků zeměměřických činností v rozsahu podle § 13 odst.1 písm. a) až c) zákona č.200/1994 Sb. o zeměměřičství.

Naše působnost

Základní činností podnikání bylo vyhotovování geometrických plánů v okrese Liberec. Během několikaletého utváření společnosti se podařilo rozšířit činnost firmy na poskytování komplexních geodetických služeb také v okresech Jablonec nad Nisou a Česká Lípa.

Naše práce

Měřické práce provádíme totálními stanicemi Leica. Pro zpracování naměřených dat používáme výpočetní techniku s geodetickým softwarem Geus a Microstation s geodetickou nástavbou MGEO. K dispozici máme také barevné plotry HP DesignJet - formátu A1. Dle přání a potřeb zákazníka předáváme hotová díla v klasické i digitální formě. Využíváme výpočetní techniku s různými grafickými geodetickými nadstavbami.

Na základě zkušeností z regionu nabízíme všechny služby v příznivých, individuálně tvořených cenových relacích a dle možností v krátkých termínech.

Předáním hotového díla pro nás styk se zákazníkem nekončí, jsme připraveni zodpovídat případné dotazy a spolupracovat na zdárném dokončení jeho věci.